בחברתנו ניתן להשכיר את ה parti van עם נהג לאירועים שונים ולא בהכרח לחתונה. כגון ארועי בר/בת מצוה, הצעות נישואין, מסיבות נישואין , איסוף אורחים חשובים שמגיעים מחו"ל ולכל אירוע חגיגי בו המשכיר מעוניין להותיר רושם ומעמד יוקרתי.

יום החתונה הוא אחד הימים החשובים והמשמעותיים ביותר של כל אדם במהלך חייו, ולכן חשוב להשקיע בכל פרט ולהפוך אותו לבלתי נשכח. פרט חשוב מאוד ביום החתונה הוא הרכב שבוא הזוג אמור להגיעה איתו לחתונה. ניתן לבחור רכב לחתונה בהתאם להעדפה אישית - החל מרכב צנוע או רכב אספנות ועד רכב יוקרתי וייחודי במיוחד. השכרת הרכב המיוחד לחתונה מבטיחה תחושה חגיגית לציון המאורע, מעמד ייחודי וחוויה בלתי נשכחת. כמו כן, השכרת רכב המיוחד לחתונה מבטיחה לחתן ולכלה אירוע יוצא דופן וייחודי אשר שונה במעט מהחתונות השגרתיות.

חברתנו גאה להציג את ה parti van היחיד מסוגו בארץ שהותאם עבור אירועים מיוחדים כגון חתונה, בר/בת מצווה, הצעות נישואין, ימי נישואין, מסיבות נישואין ולהופעות אומנים מהארץ ומהעולם ועוד..

ברגע שתצעדו את הצעד הראשון שלכם ב parti van יהיה לנו הזכות לפנק אתכם בכורסאות עור לישיבה נוחה .מקרר עם בר משקאות חריף+שתיה קלה וכיבוד קל חופשי. wifi + מחשב נייד עם גלישה באינטרנט חופשי ללא הגבלה מסך 32 אינץ.סטרימר (מזרים מדיה) עם אין ספור סרטים מוזיקה והופעות ברמת סאונד ותמונה של HDMI.+תאורה שמתחלפת כל כמה שניות ונותנת לכם הרגשה שאתם בכלל בלאס וגאס אז חייגו עכשיו - 073-7067000
 
 
 
 

 

 

האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים